מעבר למפגשים הקבועים של מועדון הדיבייט הפתוח שלנו, מתקיימות בישראל עוד פעילויות דיבייט רבות.  למרבה הצער רובן פתוחות רק לסטודנטים באקדמיה , אבל כמה מהן מאפשרות לציבור הרחב להשתתף או לפחות לשפוט (להסבר על סוגי תחרויות דיבייט).  הנה העיקריות מביניהן:

 • 4 באוקטובר, 2018:  התחרות הלילית – אוניברסיטת בר אילן
  תחרות היתולית לפני תחילת השנה האקדמית המתקיימת בשועת הערב והלילה. התחרות פתוחה לציבור הרחב.
 • 9 בדצמבר 2018 :  תחרות הגביע האנגלי  – אוניברסיטת חיפה
  תחרות בשפה האנגלית שמשמשת כהכנה לקראת אליפות העולם בדיבייט (wudc) . רק סטודנטים יכולים לעלות לגמר, אבל כל אחד יכול להשתתף.
 • 27.12.2018-4.1.2019 אליפות העולם בדיבייט WUDC- אוניברסיטת קייפטאון
  תחרות הדיבייט הגדולה והיוקרתית ביותר בעולם.  שבוע של תחרויות עם 9 סיבובי מוקדמות, 4 סיבובי גמר כלליים, 3 סבבי גמר לדוברי שפה זרה, וכן תחרויות משנה כגון Public-speaking, סטנד-אפ ועוד.  התחרות מיועדת לסטודנטים בלבד, אבל כל אחד יכול להירשם כשופט.
  לפרטים https://www.facebook.com/pg/capetown2019
 • 20 בפברואר 2019 : האליפות הפתוחה – אוניברסיטת תל אביב  
  התחרות הפתוחה הגדולה בישראל – יום שלם של דיבייטים שכל אדם, סטודנט או לא, יכול להצטרף, לעלות לגמר ולזכות. תתקיים בבניין דן דוד באוניברסיטת תל אביב.
 • 15-16  באפריל, 2019:  אליפות ישראל בדיבייט – הטכניון
  תחרות הדיבייט הגדולה והחשובה בישראל על התואר אלוף ישראל בדיבייט תתקיים השנה בטכניון.  יומיים של דיבייט עם 5 סיבובי מוקדמות, חצי גמר וגמר.  מיועדת לסטודנטים בלבד, אבל כל אחד יכול לשפוט.
  התאריך לא סופי וייתכן שיידחה ביום.
 • 16 במאי, 2019: אליפות הג’וניורים – האוניברסיטה העברית
  תחרות סגורה במיוחד המיועדת לסטודנטים שזו השנה הראשונה שלהם בדיבייט.  אף אחד אחר לא יכול להשתתף, אבל כל אחד יכול להירשם לשפוט.  התחרות תתקיים באוניברסיטה העברית, קמפוס הר-הצופים בירושלים.
  התאריך לא סופי וייתכן שיידחה בשבוע או בשבועיים
 • 2 ביוני, 2019:  English Open  – אוניברסיטת  בר אילן
  התחרות הפתוחה בשפה האנגלית.  פתוחה לכל אחד שרוצה להשתתף, הן בעברית והן באנגלית.  משמשת במיוחד כהכנה לקראת אליפות אירופה בדיבייט (EUDC) שתתקיים באוגוסט באתונה. תתקיים באוניברסיטת בר אילן,
  התאריך אינו סופי ועשוי להידחות בשבוע אחד.
 • 4-10 באוגוסט, 2019: אליפות אירופה בדיבייט EUDC – אוניברסיטת אתונה ביוון
  תחרות הדיבייט הגדולה באירופה, נמשכת שבוע שלם, וכוללת 6 סיבובי דיבייט, 3 סיבובי גמר כלליים, ו-2 סיבובי גמר לדוברי שפות זרות, וכן תחרויות משנה כגון public-speaking, סטנד אפ  ועוד. מיועדת לסטודנטים בלבד, אבל אפשר להירשם כשופטים.
  תתקיים השנה באוניברסיטת אתונה ביוון.